Odwiedź nasz profil na FB

Klinika Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
Działamy od 2010 roku

Dr Monika Jakimiuk Estemedicus Zaproszenie Pani Jakimiuk
Kosmetyczka

Poznaj nasz zespół

Kosmetyczka – Mińsk Mazowiecki

Kosmetyczka w Mińsku Mazowieckim świadczy usługi w zakresie medycyny estetycznej, które mogą zlikwidować pierwsze oznaki starzenia. Wykonuje także kuracje upiększające, relaksacyjne i odmładzające.

Szereg zabiegów medycyny estetycznej pomaga skórze w walce z upływającym czasem. Kosmetyczka może usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej, rozstępy, cellulit i wiotkość skóry. Natomiast zabiegi odmładzające przywracają naturalny i młody wygląd, w sposób całkowicie bezbolesny. Odpowiedni dobór aparatury, indywidualny dla każdego pacjenta, sprawia, że wszystkie zabiegi wykonywane są z zachowaniem wysokiego stopnia bezpieczeństwa. Wykorzystywanie nowych technologii gwarantuje komfort i precyzję realizowanych zabiegów.

Kosmetyczka pomaga zregenerować skórę, podjąć walkę z rozszerzonymi naczynkami oraz zmarszczkami. Zabiegi powinny być wykonywane przy użyciu kosmetyków sprawdzonych i przebadanych, z zachowaniem zasad sterylności i bezpieczeństwa pacjenta. W trakcie kuracji stosuje się materiały jednorazowego użytku i wysterylizowane narzędzia.

Regularne dbanie o własny wygląd to inwestycja w siebie i swoją przyszłość. Zabiegi kosmetyczne, które poprawiają elastyczność skóry, odmładzają ją, nawilżają i rozświetlają, często są mało inwazyjne. Kosmetyczka analizuje problemy pacjenta oraz dobiera odpowiednią terapię przynoszącą szybkie i trwałe efekty. Działania profilaktyczne spowalniają procesy starzenia się skóry, natomiast zabiegi kosmetyczne pozwalają na redukcję różnego rodzaju niedoskonałości.

ESTEMEDICUS
Klinika Medycyny Estetycznej

ul. Warszawska 186 
05-300 Mińsk Mazowiecki, Polska

pon.-pt.: 10:00 - 20:00
sb.: 9:00 - 17:00

© 2023 Estemedicus.
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem