Odwiedź nasz profil na FB

Klinika Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
Działamy od 2010 roku

Dr Monika Jakimiuk Estemedicus Zaproszenie Pani Jakimiuk
Kardiolog

Poznaj nasz zespół

Kardiolog – Mińsk Mazowiecki

Kardiolog zajmuje się leczeniem chorób serca i układu krążenia. Rozpoznaje wrodzone schorzenia kardiologiczne oraz przeprowadza i interpretuje inne badania, związane z postawieniem odpowiedniej diagnozy i leczeniem, jak np.:

  • EKG,
  • echo serca,
  • echokardiografię.

Lekarz kardiolog zleca leczenie oraz nadzoruje proces rehabilitacji pacjentów. Zajmuje się także osobami z problemami związanymi z zaburzeniami pracy zastawek oraz profilaktyką po przebytym zawale serca.

Choroby układu krążenia są bardzo częstym zjawiskiem występującym w dzisiejszych czasach. Do wizyty u specjalisty należy się zgłosić w przypadku powtarzających się bólów w klatce piersiowej. Mogą one wskazywać na rozwijającą się chorobę wieńcową. Jeżeli po wysiłku fizycznym pojawiają się duszności, uderzenia krwi do głowy oraz zmiany w rytmie serca, to konieczna jest wizyta u kardiologa, od którego można uzyskać kompleksową pomoc.

Kardiolog w Mińsku Mazowieckim zajmuje się chorobami serca oraz układu krążenia, wrodzonymi i nabytymi. Diagnozuje schorzenia oraz ustala metody ich leczenia. Przeprowadza badania z zakresu kardiologii nieinwazyjnej oraz inwazyjnej, a wspólnie ze specjalistami z innych dziedzin medycyny zajmuje się udzielaniem wskazówek mających na celu zwiększenie efektywności leczenia kardiologicznego oraz technik operacyjnych. Promuje zdrowy styl życia oraz zachęca do poddawania się regularnym badaniom profilaktycznym. Kardiolog współpracuje też z innymi specjalistami, jak np. lekarz diabetolog.

Wysokokaloryczna dieta i brak ruchu powodują, że z problemami kardiologicznymi boryka się coraz więcej społeczeństwa, w coraz młodszym wieku. Niehigieniczny tryb życia i stres nie sprzyjają zdrowiu. Warto więc systematycznie odwiedzać kardiologa, by w miarę szybko rozpocząć leczenie.

ESTEMEDICUS
Klinika Medycyny Estetycznej

ul. Warszawska 186 
05-300 Mińsk Mazowiecki, Polska

pon.-pt.: 10:00 - 20:00
sb.: 9:00 - 17:00

© 2023 Estemedicus.
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem