Odwiedź nasz profil na FB
Klinika Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
Działamy od 2010 roku
Dr Monika Jakimiuk Estemedicus Zaproszenie Pani Jakimiuk
Specjaliści

Poznaj nasz zespół

Dr Sławomir Rejowski

Dr Sławomir Rejowski

Hepatolog,Lekarz Chorób Zakaźnych 

 

 Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, starszy asystent w Klinice Hepatologii, Chorób Wewnętrznych i Transplantologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym przy ul. Banacha 1a.

Zajmuje się kompleksowo diagnozowaniem i leczeniem pacjentów:

- z chorobami wątroby i dróg żółciowych, marskością wątroby, guzami wątroby, autoimmunologicznymi chorobami wątroby, niewydolnością wątroby w tym przygotowaniem do zabiegu przeszczepienia wątroby, leczeniem wirusowych zapaleń wątroby B i C w ramach programów terapeutycznych NFZ, leczeniem raka wątrobowokomórkowego.

 - z chorobami zakaźnymi, w tym boreliozy, chorób pasożytniczych, wirusowych

- całością problematyki medycyny podróży, kwalifikacją do szczepień przed wyjazdami zagranicznymi, profilaktyką farmakologiczną przed wyjazdami, w tym profilaktyką malarii, leczeniem infekcji i innych problemów medycznych po pobytach w krajach tropikalnych.   

 

 

 

Pozostali specjaliści
ESTEMEDICUS

ESTEMEDICUS

Klinika Medycyny Estetycznej

ul. Warszawska 186 
05-300 Mińsk Mazowiecki, Polska

pon.-pt.: 10:00 - 20:00
sb.: 9:00 - 17:00

© 2021 Estemedicus.
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem