Odwiedź nasz profil na FB
Klinika Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
Działamy od 2010 roku
Dr Monika Jakimiuk Estemedicus Zaproszenie Pani Jakimiuk
Specjaliści

Poznaj nasz zespół

Mgr Sylwia Biardzka

Mgr Sylwia Biardzka

Psycholog

Absolwentka psychologii  z zakresu psychologii klinicznej, profilaktyki prozdrowotnej  i rozwoju osobistego.  Staż kliniczny odbywała w Instytucie Kardiologii-Klinika Rehabilitacji Kardiologicznej i Elektrokardiologii Nieinwazyjnej.  Uczennica wybitnego polskiego psychiatry i psychologa prof. dr hab. Andrzeja Jakubika. Wieloletnie doświadczenie w  pracy z ludźmi wykluczonymi społecznie, obciążonymi chorobami psychicznymi i somatycznymi utwierdziło ja w przekonaniu, że nigdy nie jest za późno na zamiany i walkę o siebie. Pracuje w Wojskowym Instytucie Medycznym.

W centrum jej zainteresowań jest człowiek, a przede wszystkim jego zdrowie zarówno psychiczne, jaki somatyczne,  jak twierdzi oba elementy tworzą integralną  całość dając nam równowagę, siły witalne i szczęście.

Pomaga w utrzymaniu równowagi wewnętrznej, osobistego rozwoju na wszystkich płaszczyznach życia oraz świadomego odczytywania własnych potrzeb i osiągnięciu wewnętrznego piękna i spokoju, wspierając pacjentów zgodnie z ich problemami i oczekiwaniami.

Pozostali specjaliści
ESTEMEDICUS

ESTEMEDICUS

Klinika Medycyny Estetycznej

ul. Warszawska 186 
05-300 Mińsk Mazowiecki, Polska

pon.-pt.: 10:00 - 20:00
sb.: 9:00 - 17:00

© 2021 Estemedicus.
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem