Odwiedź nasz profil na FB

Klinika Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
Działamy od 2010 roku

Dr Monika Jakimiuk Estemedicus Zaproszenie Pani Jakimiuk
Promocje

Zapraszamy do skorzystania z promocji

Bezpłatne konsultacje lekarskie

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje lekarskie do Certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej - dr Monika Szydłowska-Jakimiuk przed zabiegami medycyny estetycznej oraz laseroterapią

Pani Dotor chętnie odpowie na wszystkie pytania związane z medycyną estetyczną.

Konsultacja jest darmowa, nawet w przypadku, gdy nie skorzystają Państwo z żadnego zabiegu.

CERTYFIKOWANY Lekarz Medycyny Estetycznej... Co to oznacza?

Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, w trosce o wysoką jakość usług na rynku medycyny estetycznej postanowiło wprowadzić certyfikaty potwierdzające kwalifikacje lekarzy wykonujących ten zawód.

Certyfikat wydawany jest na okres 2 lat. W obecnej edycji 2011/2013, otrzymało go 96 lekarzy medycyny estetycznej, w tym dr Monika Szydłowska-Jakimiuk.

http://www.certyfikowani.org/lekarze/mazowieckie/minsk/szukaj.html

Uzyskanie i odnowienie po dwóch latach certyfikatu obwarowane jest wieloma wymaganiami. Nie dość, że lekarz aplikujący musi wykazać się kwalifikacjami z zakresu medycyny estetycznej, m.in. skończyć studia podyplomowe na tym kierunku i czynnie wykonywać zawód, to jeszcze musi udokumentować swój udział w kongresach, szkoleniach i konferencjach w zakresie medycyny estetycznej.

Wybierając Certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej mają Państwo pewność wysokiej jakości usług, ale i kwalifikacji osoby, której zamierzacie powierzyć jeden ze swoich największych skarbów - swój wygląd.


Zobacz inne PROMOCJE

Pozostałe informacje
ESTEMEDICUS
Klinika Medycyny Estetycznej

ul. Warszawska 186 
05-300 Mińsk Mazowiecki, Polska

pon.-pt.: 10:00 - 20:00
sb.: 9:00 - 17:00

© 2024 Estemedicus.
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem