Odwiedź nasz profil na FB
Klinika Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
Działamy od 2010 roku
Dr Monika Jakimiuk Estemedicus Zaproszenie Pani Jakimiuk
Higiena i Bezpieczeństwo

Higiena i Bezpieczeństwo

Higiena i bezpieczeństwo

Potrzeba higieny jest niezbędnym i koniecznym elementem prawidłowej pracy w  gabinetach medycznych i kosmetycznych. Tylko odpowiednio dobrane artykuły jednorazowe i konsekwentnie realizowany program higieny gwarantuje bezpieczne wykonanie usługi i eliminuje ryzyko zakażenia, zarówno klientom poddanym zabiegom jak i osobie wykonującej zabieg.
W zapobieganiu szerzeniu się drobnoustrojów chorobotwórczych ważne znaczenie mają procesy sterylizacji i dezynfekcji.Najskuteczniejszą metodą zniszczenia wszystkich mikroorganizmów i ich przetrwalników jest sterylizacja za pomocą autoklawu parowego, gdzie z destylowanej wody powstaje para wodna osiągająca temperaturę do 134°C, co w odpowiednim czasie ( 3-30 minut) i właściwym ciśnieniu (1.1do 2.1 bara) gwarantuje pełną kontrolę procesu sterylizacyjnego oraz najwyższy poziom czystości mikrobiologicznej sterylizowanych przedmiotów. W naszej Klinice używamy też lampy bakteriobójczej, w której dezynfekujemy powietrze w naszych gabinetach.
ESTEMEDICUS

ESTEMEDICUS

Klinika Medycyny Estetycznej

ul. Warszawska 186 (wejście od ul.Dąbrówki)
05-300 Mińsk Mazowiecki, Polska

pon.-pt.: 10:00 - 20:00
sb.: 9:00 - 17:00

© 2019 Estemedicus.
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem